Kurumsal

e-Posta Yazdır

2000 yılında kurulan firmamız ahşap mutfak mobilyaları imali ile başladığı çalışma hayatını çeşitli dekorasyon ürünleri ile zenginleştirerek üretimine devam etmektedir. 

Dekonur adıyla mutfak, banyo ve dekorasyon alanlarında "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ilkesinden ödün vermeden sizlere hizmet vermekteyiz.

Tasarımlarda farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen gösteren firmamız üstün kalite ve farklı hizmet anlayışı sayesinde en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır. 

MİSYONUMUZ
Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle farklı olarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

Sizlere en yeniyi, en güzeli, en ekonomik bir şekilde kaliteden ödün vermeden sunmaktır. 

VİZYONUMUZ
Gücünü takım çalışmasından alarak, girdiği her alanda liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren uluslararası bir firma olmak ve sizlere "EN" leri sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ
• Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve markamızın güvenilir imajını koruruz.
• Çalışanlarımızla, bayilerimizle, tedarikçilerimizle, rakiplerimizle ve ortaklarımızla ilişkilerimizde dürüst davranırız.
• Açık görüşlülüğü, yenilikçiliği, katılımcılığı, bireysel gelişimi teşvik eden adil ve şeffaf çalışma ortamı yaratırız.
• Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklıyız.
• İnsana, doğaya ve çevreye saygılıyız.
• Şirketimizin uzun süreli varlığını korumak için akılcı riskler alırız.

You are here